Hakkımızda

Müşterilerin beklentisinin ötesinde, yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla faaliyette olan BOZDEMİR, teknolojik gelişmeleri yakından takip etme becerisi sayesinde zaman içerisinde faaliyet alanlarını geliştirmiştir.

Müşteri memnuniyetini ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen BOZDEMİR, sunduğu bütün ürün ve hizmetlerinde sergilediği titiz çalışma tarzı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atan BOZDEMİR, Türkiye’nin birçok yerinde Türk Standartlarına uygun olarak çeşitli mühendislik yapıları inşa etmiştir. BOZDEMİR, bütün projelerinde, ürün ve hizmetlerinde en üst kalite düzeyini korumayı ve sağlamlığı ilke edinmiştir.

Taahhütlerini zamanından önce, beklenenin ötesinde bir kalite düzeyinde sunmasıyla tanınan BOZDEMİR, faaliyet alanlarında, projelendirmeden uygulama ve işletmeye kadar her talebe eksiksiz yanıt veren bilgi ve tecrübeye sahip son derece deneyimli bir kadroya sahiptir. BOZDEMİR, kalite standartlarına ve satış sonrası destek hizmetlerine verdiği önem ile güvenlik ürün ve çözümleri konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir.

BOZDEMİR TEL ÖRGÜ SANAYİ

Comments are closed.